חברת רודטק הממוקמת בצ'טנוגה, טנסי, מייצרת מכלול שלם של מכונות לתשתיות כבישים.
בין מוצרי החברה מכונות להנחת אספלט, מקרצפות כבישים, מכונות לשינוע, עירבוב ומיחזור אספלט, מכונות לייצוב והשבחת קרקע
ומיכון למיחזור כבישים בשיטה הקרה.
המכונות של רודטק בנויות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשלבות תפוקה גבוהה עם פשטות מקסימלית בהפעלה ובתחזוקה.
בנוסף, מפעילה רודטק מרכז שירות לקוחות ואספקת חלפים הפעיל 24 שעות ביממה.
סגל השירות שלנו מורכב כולו מאנשי מקצוע מיומנים שישמחו לחלוק עמכם מניסיונם ולסייע לכם להוציא את המיטב מן המיכון שרכשתם.

מכונות להנחת אספלט - Asphalt Pavers & Screed

מכונות האספלט של רודטק מגיעות ברוחבים סטנדרטים של 2.5-3.0 מ',
עם אפשרות הרחבה עד 5.9 מ'.
חימום הלוחות אלקטרוני (חשמלי), ומתבצע באמצעות גנרטור של 34 קו"ט. הכלים מצויידים במנועי קטרפילר בעלי עוצמה של 174 – 225 כ"ס ומשאבות הידראוליות מוגדלות לשיפור הביצועים ואורך החיים. בנוסף תוכלו למצוא בכל מכונה רכיבים ייחודיים למניעת סגריגציה, יחידת מפעיל כפולה ונוחה לתפעול ועוד.

מכונות לשינוע אספלט – MTV – Material Transfer Vehicle – Shuttle Buggy

ב-1989 השיקה רודטק את המכונה הראשונה לשינוע אספלט, ובכך שינתה ללא הכר את שיטות העבודה הנהוגות בתחום תשתיות הכבישים. רכב השינוע מהווה חוליה מגשרת בין מכונת האספלט למשאית הרכינה. העברת האספלט נעשית תוך ערבוב מתמיד, למניעה מוחלטת של סגרגציה, ומאפשרת עבודה רציפה ללא עצירות או תלות בקצב הגעת המשאיות. באמצעות הערבול שומר רכב השינוע על טמפרטורה אחידה של האספלט, מונע את תופעת הסגרגציה, מאריך את חיי הכביש ומוזיל משמעותית את עלות אחזקתו. 

מקרצפות כבישים – Cold Planers / Milling Machines

מקרצפות הכבישים של רודטק משלבות כוח, עיצוב מתקדם ואמינות.
הן מצויידות במערכות מכאניות והידראוליות פשוטות לתפעול ותחזוקה, ובחלקים אוניברסאליים שניתן להשיג בכל מקום (דבר המוזיל באופן משמעותי את עלות האחזקה).  
רוכשי המקרצפת יהנו גם מיתרונות נוספים, כמו למשל מסוע בעל 60 מעלות צידוד לכל צד ובחירה בין 3 או 4 זחלי הנעה.רוחב העבודה של המקרצפות נע בין 123 – 411 ס"מ והעומק יכול להגיע בין 31  ל- 35.6 ס"מ. המקרצפות מונעות במנועי קטרפילר וקמינס בעלי 325 – 950 כ"ס.  

מכונה לייצוב והשבחת קרקע - Soil Stabilizers / Reclaimers

פיתוח המכונה לייצוב והשבחת הקרקע נעשה בשיתוף פעולה צמוד עם לקוחות חברת רודטק ברחבי העולם. רוכשיה ייהנו מתא נהג מתקדם הממוקם מעבר לתוף הקירצוף לשיפור הראות והניווט, רדיוס סיבוב של 3.94 מ' בלבד ונגישות מירבית לתפעול ותחזוקה.
בחירת עומק העבודה מתבצעת בעזרת תוף קירצוף הנע באופן עצמאי בתוך מבנה התוף ומאפשר חדירה לעומק של 53 ס"מ ולרוחב של 257 ס"מ.המכונה מונעת במנוע קטרפילר בעל 700 כ"ס.

מיחזור כבישים בשיטה הקרה – Cold-In-Place Recycling

מכונות מיחזור הכבישים בשיטה הקרה מבית רודטק מאפשרות תיקון מושלם של כבישי אספלט במעבר אחד תוך שימוש ב- 100% מהחומר הקיים. הציוד החדשני מאפשר חיסכון עצום בעלויות כיוון שהוא עושה שימוש מיטבי בחומר הקיים, מצמצם את הצורך בציוד מכני כבד ומקצר משמעותית את זמן העבודה.
ייצור תערובת האספלט מתבצע ישירות באתר העבודה עצמו ללא צורך במשאיות הנעות הלוך ושוב בין האתר למפעל, השימוש בחומרי גלם חדשים מצטמצם למינימום ההכרחי (אם בכלל), והכביש מוכן לנסיעה תוך מספר שעות.
טכנולוגיית המיחזור הקר פותחה ושופרה ע"י חברת רודטק במהלך שנים רבות והיא מציעה מגוון רחב של מערכי ציוד. שיטת העבודה במערכת מתבססת על הסרת שכבות האספלט הפגומות, עיבוד החומר המקורצף, פיזורו והידוקו ליצירת שכבת בסיס ממוחזרת, עליה ניתן להניח שכבת אספלט חדשה.
מורטק מיכון תשתיות ומיחזור בע"מ  |  קיבוץ כפר בלום, ת.ד. 47, 1215000  |  דוא"ל: info@mortec.co.il  |  טלפון: 08-9352707  |  נייד: 050-5770295