מערכות שטיפה יחודיות מתוצרת Wheelwash אנגליה, המיועדת לשטיפת גלגלים ושלדות רכבים, משאיות, ציוד מכני הנדסי כבד ועוד. מערכי השטיפה מגיעים בתצורה נייחת או ניידת. המערכות מיועדות לשימוש במחצבות, אתרי בניה, תשתיות כבישים, אתרי פסולת, מפעלים מזהמים וכדומה.
 
נקודת ההתחלה בהתאמת מערכת שטיפה ללקוח היא בירור של תנאי עבודתו וצרכיו. מכאן תותאם לכל לקוח המערכת המתאימה לו ביותר. המערכות בעלות מיכל מים, מערכות שאיבה ופילטרים למיחזור מי השטיפה ולחיסכון במים.
ריינו אקספרס - Eco Wash Express
מערכת שטיפה קומפקטית לרכבים ומשאיות המתאימה לאתרי עבודה צפופים וניתנת לרכישה בתצורה ניידת עם רמפות כניסה ויציאה ונייחת המשולבת ביסודות בטון. המערכת מגיעה עם משאבת שטיפה עם הספק של 1.5 בר ומשטח שטיפה באורך של 200 ס"מ. מיכל מים ושיקוע למיחזור יעיל של המים בנפח של 4,000 ליטר, קירות חיפוי צדדים בגובה 200 ס"מ למניעת התזה וביזבוז מים ועוד מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה מלאה עפ"י צרכי הלקוח.
מערכת קומפקטית הניתנת לניוד ומשלבת יעילות גבוהה מול עלות נמוכה. המערכת ניתנת לרכישה בתצורה ניידת עם רמפות כניסה ויציאה ונייחת המשולבת בעבודות בטון. מערכת זו מגיעה כסטנדרט עם מיכל מים בנפח 15,000 ליטר ומשאבת שטיפה עם הספק של 3 באר. קירות חיפוי צדדים בגובה 200 ס"מ למניעת התזה וביזבוז מים המערכת ניתנת ועוד מגוון רחב של אפשרויות בהתאם לצרכי הלקוח כגון אורך משטח השטיפה, גילוון הפלדה, גודל מיכל המים הממוחזרים ועוד.
מערכת בלחץ גבוה - Eco Wash Extreme
מערכת זו ממוקמת בראש הטבלה מבחינת יכולות השטיפה, איכות הייצור ואיכות השטיפה ונחשבת למערכת הסטנדרטית הגדולה ביותר בעולם. המערכת מגיעה עם משטח שטיפה באורך 12 מטרים ומערכת דיזות יחודית לשטיפת הגלגלים ושלדת הרכבים. מיכל מים בגודל 56,000 ליטר הכולל שלושה מיכלי שיקוע, משאבת שטיפה בעלת הספק של 5 באר ועוד מגוון רכב של אפשרויות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.
מערכת מעבר מים - Eco Bath
מערך ניקוי עם בריכה הינו פשוט, אינו דורש אספקת חשמל ומספק רמה גבוהה של ניקוי. המערכת משלבת מערך של רמפות עם ברזלי זוית לניעור הבוץ מהשילדה ושיחרור הבוץ והאבנים מבין חריצי הצמיגים ובמרכזה בריכת מים שקועה עם נפח מים של 13,750 ליטר. המערכת ניתנת להזמנה באורכים שונים החל מ 10 מטרים ובשל היותה פשוטה וללא חלקים נעים כמעט ואינה דורשת תחזוקה.
מערכת יבשה - Ecoramp
מערך ניקוי יבש אשר התפתח ממערך הניקוי הכולל בריכה. אורך סטנדרטי של 18 מטר - רמפות כניסה ויציאה באורך כולל של 600 ס"מ ושלושה משטחי ניעור באורך 400 ס"מ כל אחד המאפשר מעבר ארוך לניקוי יעיל של הרכבים. מערך זה מיועד לשימוש במקומות מרוחקים בהם אין אפשרות לספק חשמל ומים. בדומה לכל מערכי השטיפה, מערך ניקוי זה בנוי קונסטרוקטיבת בצורה עמידה ביותר המאפשר עמידות לאורך שנים רבות ללא תחזוקה. פשטותה גם באה לידי ביטוי בהעברתה מאתר אחד למישנהו וניתנת לפירוק והרכבה בתוך מספר שעות.
מערכת שטיפה על פי דרישה - Bespoke Wheelwash
מערכות ה Bespoke מתוכננות ומעוצבות במדויק עפ"י צרכי הלקוח ומיועדת לאתרים בהם אופן וצורת הניקוי ייחודים ותנאי השטח מצריכים התיחסות מיוחדת. בעזרת מחלקת העיצוב והתיכנון ובאמצעות תוכנות ה CAD שברשותינו אנו נציג תוכניות מלאות הכוללות התיחסות לבטיחות, בריאות, איכות, פיתרון בעיות ויעוץ טכני.
להלן כמה דוגמאות:
  • מערכי שטיפה ברוחב של 3.5 ו 5 מטרים עבור ציוד מחצבות וכריה.
  • מערכות לשטיפה מלאה של הרכבים והמשאיות כולל קבינות, עגלות רכינה וכדומה
  • מערכות המיועדות לנמלים
  • מערכות שטיפה לרכבים פרטים בלבד
מערכת טיהור מים - Ecoclear
מערכת טיהור המים (Ecoclear) המשלבת כוורת של לומלות בתצורה של שתי וערב מיועדת ולהפרדת המוצקים מהמים לעבודה בשילוב עם מערכת שטיפת גלגלים. המערכת עוצבה ותוכננה בשילוב עם חברת SCOTT VICKERS המתמחה ביצור מערכי טיהור מתקדמים. המערכת  דורשת שטח של 12 מ"ר אולם יכולת השיקוע של המוצקים עומד על 200 מ"ק מים השווה ל 16 מכלי שיקוע בנפח של 15,000 ליטר. המערכת בנויה משלושה מיכלי מים בנפח 12,000 ליטר כל אחד כאשר המים מוזרמים מאחד אל השני לקבלת מים נקיים ממוצקים לשימוש חוזר.
ריינו אקסל - Eco wash excel
מורטק מיכון תשתיות ומיחזור בע"מ  |  קיבוץ כפר בלום, ת.ד. 47, 1215000  |  דוא"ל: info@mortec.co.il  |  טלפון: 08-9352707  |  נייד: 050-5770295
ריינו אקסטרה - Eco Wash Extra
מערכת שטיפה ורסטילית לרכבים, משאיות וצמה הנמכרת ביותר באנגליה ובעולם כולו, uניתנת לרכישה בתצורה ניידת ונייחת. המערכת בעלת מגוון משאבות, אורכי משטח שטיפה של 400 ס"מ ו 600 ס"מ ויותר, מיכלי מים ושיקוע למיחזור יעיל של המים בנפח של 36,000 ליטר, קירות חיפוי צדדים בגובה 200 ס"מ למניעת התזה וביזבוז מים, משאבת שטיפה עם הספק של 4.2 באר ועוד מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה מלאה עפ"י צרכי הלקוח.
מערכת ניקוי מגפים - BootWash
מתקן שטיפה וחיטוי ייעודי למגפיים אשר מקטין באופן משמעותי את כמות המזהמים המועברים מאזורים "מלוכלכים" לאזורים הנקיים באתר העבודה והמפעל. המתקן מקטין באופן משמעותי את משך זמן ניקוי המגפיים ואת ניקיון האזורים הנקיים. המערכת בנויה מחומרים עמידים להתמודדות עם תנאים קשים באתר.
מערכות חיטוי - Disinfecting Systems

 

מערכות שטיפה וחיטוי אוטומטיות לרכבים מסדרת Rhino Agriwash. המערכות מיועדות למניעת העברת מזהמים ומחלות באמצעות הרכבים מאזורים המוגדרים כבעלי אבטחה ביולוגית גבוהה.
מערכות החיטוי מגיעות בשתי תצורות בסיסיות:
מערכת דיפנדר – Defender הכוללת פלטפורמת שטיפה באורך מטר ומיכל מים בנפח 110 ליטר.
מערכת אינפורסר – Enforcer הכוללת פלטפורמת שטיפה באורך 2 מטר ומיכל מים בנפח 3000 ליטר