ניפוץמורטק מיכון תשתיות ומחזור בע"מ - האמר הד - HammerHead
חברת האמר-הד HammerHead® האמריקאית מתמחה בתכנון ויצור של מערכות ייעודיות לעבודות צנרת תת קרקעית עם מינימום הפרעה ופגיעה בסביבה, בתנועת הרכבים והאנשים ובתשתיות קיימות. החברה מייצרת מגוון רחב של ציוד כגון, פטישי ניקוב למעברים תת קרקעיים קצרים, פטישי ביקוע לצנרת קיימת, פטישי קידוח בדחיפה או במשיכה, פטישי סיוע למכונות קידוח HDD, מכונות משיכה לביקוע צנרת בשיטה פנאומטית או סטטית.
המערכות מיועדות לקבלני תשתיות העוסקים בתחום הביוב, המים, התקשורת, הגז והנפט. 
פטישי ניקוב/חדירה - Piercing Toolss
פטישי ניקוב/חדירה (Piercing tools) מיועדים להתקנה של צנרת תת קרקעית מתחת לכבישים או/ו מבנים קיימים. הפטיש המופעל פנאומטית יוצר קדח מהודק המאפשר התקנה של מגוון צנרות כגון, כבלים ותקשורת, מים, ביוב, חשמל, גז וכדומה במינימום הפרעה.
פטישי הניקוב של חברת האמר-הד נחשבים לטובים והאמינים ביותר בשוק ועם 24 דגמים שונים לביצוע עבודות בקטרים של "2 – "8 (50 – 200 מ"מ) אנו נתאים עבורך את הציוד המתאים.
מערכות ביקוע/ניפוץ צנרת - Pipe Bursting
רשויות מוניציפליות וקבלני תשתיות תת קרקעיות זיהו כבר את היתרונות הברורים בחידוש צנרות קיימות שנפגעו, התיישנו או שכבר אינם מספקים את צרכי האוכלוסייה הגדלה באמצעות ביקוע.
חברת האמר-הד מובילה את התחום באמצעות חדשנות ומערכות אמינות ומתקדמות. בנוסף, אנו נותנים את התמיכה הטכנית וההדרכה הדרושה להצלחת הפרויקט ונותנים את הייעוץ כחלק מהשרות וללא תשלום נוסף.
החברה מציעה יותר מ 15 דגמים של מכונות ביקוע באמצעות 3 שיטות:
  • ביקוע סטטי – Static Bursting
  • ביקוע פנאומטי –Pneumatic Bursting
  • ביקוע צדי – Lateral Bursting
המערכות מאפשרות עבודה בקטרים של "2 ועד "30 (50 מ"מ – 762 מ"מ) ואף יותר. בכל תנאי קרקע, בכל צנרת ובכל בעיה אחרת אנו נדע להתאים עבורכם את המכונה המתאימה.
דחיקת צנרת פלדה - Pipe Ramming
דחיקת צנרת באמצעות פטיש פנאומטי הינה שיטה יעלה וזולה לדחיקת צנרת פלדה מתחת לכבישים, פסי רכבת, מבנים וכדומה. בשונה משיטות אחרות, דחיקת צנרת באמצעות פטיש פנאומטי אינה דורשת הכנות רבות בשטח כגון חפירת בורות ויציקות בטון ולכן מקצרת משמעותית את זמני ההתארגנות. כמו כן, רכישת המערכות עצמן ותחזוקתן הינה זולה משמעותית משיטות דחיקה אחרות.
מערכות הדחיקה של האמר-הד מציעות תכונות ייחודיות אשר לא קיימות אצל המתחרים בשילוב תקינה מחמירה בייצור הציוד אשר מבטיח ביצועים גבוהים בשטח.
החברה מציעה 11 דגמים של פטישי דחיקה בקטרים של "4 – "34 (101 מ"מ – 863 מ"מ).
שרוול צנרת - Linning Systems
שיטת חידוש צנרות תת קרקעיות באמצעות שרוול ניתנת ליישום במגוון רחב של יישומים כגון, ביוב, ניקוז, מים, תעלות חשמל, מערכות אוורור ועוד. המערכת תאפשר לך הקבלן לתקן צינורות סדוקים ו/או שבורים, חדירת שורשים, חוסר במקטעי צינור, מניעת חדירת חומרים אל הצנרת ומניעת נזילות. השיטה מאפשרת חידוש צנרת במגוון רחב של חומרים, צינורות חרס, אסבסט, בטון, פלדה, PVC, ABS ועוד. השיטה מאפשרת עבודה בשיפועים ומעבר פניות של 90 מעלות, מעבר בין קטרים שונים.