מאז הקמתה, בשנת 1970, מוכרת חברת אמריקן אוגרס בכל העולם כיצרנית חדשנית ופורצת דרך המתמחה בפתרונות טכנולוגיים מהשורה הראשונה לעבודות תת-קרקעיות.

בין מוצריה מכונות לקידוח אופקי מתכונן (HDD) בתפוקה של 50 עד 500 טון משיכה ודחיפה, מכונות לקידוח אופקי בדחיקה (Auger Boring) בקטרים של עד "96 (244 ס"מ)' מערכות שאיבה, סינון ומיחזור לנוזלי קידוח אופקי, ומגוון מוצרים נלווים ומשלימים למכונות קידוח כגון ספירלות, ראשי קידוח קונבנציונאלים וראשי דיסקים לסלע. בכל מוצרי החברה נשמר השילוב המנצח של עוצמה מכנית שאין כמוה עם עיצוב חדשני ומתקדם.
אמריקן אוגרס משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת על מנת לצמצם כל נזק העלול להגרם לסביבה במהלך פעולות הקידוח (לרבות נזקי רעש, פגיעה בפני הקרקע וכדומה).
מכונות לקידוח אופקי- Horizontal Directional Drills
לאמריקן אוגרס מכונות לקידוח אופקי ניידות ונגררות מהמתקדמות בעולם.
מכונות הקידוח מתאימות למגוון רחב של עבודות, מפרויקטים גדולים ומורכבים בתחום התשתיות ועד להעברת צינורות מים, תקשורת וחשמל בפרויקטים קטנים יותר.
הכלים מצוידים במנועי קטרפילר עוצמתיים החל מ – 260 כ"ס עם כוח משיכה של 50 טון ועד למנועים בעלי 700 כ"ס וכוח משיכה של 500 טון
מכונות לקידוח אופקי בדחיקה- Augers boring machines
אמריקן אוגרס ממשיכה להוביל את השוק בייצור ציוד לקידוח אופקי בשיטת הדחיקה, המספק עקומה רחבה של כוח, מומנט ודחיפה היכולים להתמודד עם כל האתגרים בסביבת העבודה. קוטר הקידוח נע מ- 100 מ"מ בעזרת מכונות עם מנוע של 45 כ"ס, ועד לקטרים של 2400 מ"מ עם מכונה בעלת כוח של 300 כ"ס.
משאבות בוץ ומערכות סינון
אמריקן אוגרס מכירה בחשיבות נוזל הקידוח בהצלחת הקידוח האופקי, ולכן תוכננו מערכות לניקוי נוזלי קידוח המתאימות להרכבה על מכונות הקידוח של אמריקן אוגרס ושל יצרנים אחרים. מערכות אלו מאפשרות חיסכון בכמות הבנטונייט באמצעות ניקוי ומיחזור נוזלי הקידוח, ובכך מקטינות בצורה ניכרת את הוצאות הקידוח.
כלי עבודה ואביזרים נלווים
 
לאמריקן אוגרס מוצרים נלווים רבים לשיפור איכות הקידוח, הגברת העוצמה ושיפור סביבת העבודה, וכולם באיכות הגבוהה האופיינית למוצרי החברה.
בין המוצרים ספירלות לפינוי, ראשי קידוח לכל סוגי האדמה, ראשי קידוח לחציבה בסלע, ראשים להרחבת הקידוח, קבינת שליטה למכונות HDD ועוד.
מורטק מיכון תשתיות ומיחזור בע"מ  |  קיבוץ כפר בלום, ת.ד. 47, 1215000  |  דוא"ל: info@mortec.co.il  |  טלפון: 08-9352707  |  נייד: 050-5770295